Fri fragt ved køb over 499 kr.Levering 1-3 dageFølg os på Facebook
NEO NOIR BLAZER, MARIELLE ANTRACIT
Før musen henover billedet for at zoome
NEO NOIR BLAZER, MARIELLE ANTRACIT
NEO NOIR BLAZER, MARIELLE ANTRACIT
NEO NOIR BLAZER, MARIELLE ANTRACIT
NEO NOIR BLAZER, MARIELLE ANTRACIT
NEO NOIR BLAZER, MARIELLE ANTRACIT

NEO NOIR BLAZER, MARIELLE ANTRACIT

Varenummer: 7707000019
DKK 899,00

   På lager
Antal
Elegant blazer kombinerer klassisk design med moderne detaljer fra Neo Noir. Den har en løstsiddende pasform, lange ærmer og en traditionel reverskrave, der giver et stilfuldt og sofistikeret look. Blazeren har en unik knapdetalje på ryggen, som tilfører et spændende og iøjnefaldende element til det ellers klassiske design. Blazeren er en mørkegrå  farve med hvide små striber lodret ned. virkelig en flot blazer.  

Farve: Antracit med hvid stribe
Kvalitet: 70% Polyester / 30% Viscose





Vis mere
Vis mindre
Om Tippe

Vi har et bredt udvalg af populære danske og udenlandske mærker som Lollys Laundry, Mos Mosh, Maison Hotel, Nørgaard På Strøget, Co' Couture, Black Colour, Marta m.fl. samt et fint udvalg af accessories.



Butikken er placeret i hjertet af Lemvig og har siden 1998 været drevet af Dorte Svankjær. Dortes mangeårig erfaringer indenfor mode og kvalitet bliver videreført på byTippe.dk, så din oplevelse på webshoppen vil blive unik.

Modetøj til kvinder
i alle aldre

Åbningstider

Mandag: 10.00 - 17.00
Tirsdag: 10.00 - 17.00
Onsdag: 10.00 - 17.00
Torsdag: 10.00 - 17.00
Fredag: 10.00 - 17.30
Lørdag: 10.00 - 13.00

Kundeservice

Hvis du har spørgsmål vedrørende en ordre eller nogle produkter kan du kontakte os på: info@bytippe.dk


+45 61 16 50 99

Tippe Lemvig   |   Vestergade 15   |   7620 Lemvig    |   +45 61 16 50 99   |   info@bytippe.dk